Hakkımızda

Egitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Akademisinde tamamlayan, müşterilerine abiye ve haute couture modelleriyle Closh markası adı altında hizmet sunan Serli Keçoğlu, uzun yıllar hayalini kurdugu ve kızı Pera’dan ilhamla ortaya cikan, hayat tarzini yansittigi; gunluk yasamindan kesitler sunan, sofra duzenlemelerini, ev, yasam ve cocuk ürünlerini de bulabileceginiz PERA’S by SERLİ KECOGLU markasıni uzun süren hazırlık sürecinden sonra begeninize sunmaktadır.

Serli Keçoğlu gerçek hayattan hikayelerle ilham olmaya, paylasmaya ve urettigi yenilikleri ozenle ve heyecanla sunma hayaliyle yoluna devam etmektedir.

Uzun yıllar hayalini kurdugu ve kızı Pera’dan ilhamla ortaya cikan, hayat tarzini yansittigi; gunluk yasamindan kesitler sunan, sofra duzenlemelerini, ev, yasam ve cocuk ürünlerini de bulabileceginiz PERA’S by SERLİ KECOGLU markasıni uzun süren hazırlık sürecinden sonra begeninize sunmaktadır.

Her iki markanin sahibi ve tasarimcisi olan Serli Kecoglu, gercek hayattan hikayelerle ilham olmaya, paylasmaya ve urettigi yenilikleri ozenle ve heyecanla sunma hayaliyle yoluna devam etmektedir..